Встановлення дорожніх знаків у Львові

Встановлення дорожніх знаків: Львів та область

Продаж дорожніх знаків у Львові набуває все більшої популярності. Дана категорія товарів користується значним попитом у представників промислових підприємств, державних та громадських організацій, установ різного профілю. ТОВ «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ» пропонує повний цикл послуг з даного напрямку, від розробки цифрового ескізу і виготовлення дорожніх знаків до їх транспортування та монтажу на вказане місце. Багаторічний досвід компанії та особиста відповідальність кожного нашого працівника є надійною запорукою успішного виконання завдань будь-якої складності.

Виготовлення дорожніх знаків по ГОСТу

В якості основного матеріалу використовується оцинкована сталь і композит. Для надання більшої міцності та стійкості до деформацій конструкція посилюється додатковою металевою пластиною, а також двох- або трьохшаровими бортами. У нас можна недорого купити дорожні знаки та бути впевненим у їх відповідності всім необхідним нормативним вимогам.

Продукція виробляється за ДСТУ 2002 та ДСТУ 2014 (різниця між даними стандартами – в особливостях зображення). На фронтальну частину  листа наноситься світловідбиваюча фарба, що суттєво полегшує розпізнавання знаків у сутінках та при несприятливих кліматичних умовах. Задня панель виробу покрита порошковою фарбою сірого кольору, що попереджає відблиски в нічну пору. Це допомагає запобігти ефекту «осліплення» водіїв. У нас можна вигідно замовити дорожні знаки у Львові різного типу та конфігурації: стандартні, для внутрішнього користування на підприємствах і т.п. Конструкція оснащена надійними елементами монтажу і є стійкою до потужних поривів вітру, крайніх температур та механічного впливу.

Готовий знак монтується на металеву трубу (діаметр 50 мм) та бетонується. Для оформлення заявки вам необхідно зателефонувати в нашу компанію та озвучити свої вимоги (вид знаку, їх кількість, місце встановлення, термін виконання замовлення та інше). Наші спеціалісті швидко та якісно виконають всі етапи завдання. Суттєвою перевагою співпраці з ТОВ «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ» є відсутність посередників. Ми самостійно здійснюємо виготовлення та монтаж дорожніх знаків у Львівській області та обласному центрі, без допомоги сторонніх компаній або приватних осіб. Це суттєво оптимізує час та дозволяє уникнути багатьох непорозумінь, а головне – мінімізує фінансові витрати клієнта. Також ми надаємо послуги з ремонту та фарбування стовпів.

ТОВ «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ»: швидко, якісно, вигідно!