Обрізка дерев: Львів та область

Послуга обрізання дерев у Львові користується великим попитом, адже місто лева є одним з найзеленіших українських мегаполісів. Процес кронування передбачає видалення зайвих або ж пошкоджених гілок (сухих, хворих), з метою формування оновленої крони. Досвідчені спеціалісти ТОВ «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ» виконають кожну технологічну операцію з дотриманням всіх необхідних вимог, дбайливо та обережно.

В залежності від поставленого завдання ми пропонуємо декілька видів послуг для зелених насаджень.

Види обрізання дерев з автовишки

 Формовочне – здійснюється для наданню кроні більш естетичного вигляду або ж з міркувань безпеки. В першому випадку кроні надають певну форму, в другому – видаляють потенційно небезпечні гілки.

  • Санітарне – видалення гілок (хворих, старих, пошкоджених) з метою запобігання загибелі всього дерева. Допомагає попередити псування деревини та подовжує життя рослини на 15-20 років.
  • Оновлювальне – застосовується до насаджень зі здоровим стовбуром, у яких спостерігається активний ріст молодих гілок. Видаляються старі гілки та проріджується густа крона, для більш кращого доступу сонця і повноцінного  розвитку.
  • Топпінг – популярний вид кронування дерев у Львові, в результаті якого верхівка спилюється на відстані 5-8 м від землі. Рекомендується для липи, тополі, верби та інших дерев, які здатні випускати нові паростки з вкороченого стовбура.

Окрім перерахованих послуг ми займаємося спилюванням дерев у Львові та області, з послідуючим вивезенням порубкових залишків. Працівники ТОВ «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ» володіють всіма необхідними навичками, в їхньому арсеналі – сучасне спорядження та допоміжний інвентар. Саме тому всі роботи виконуються максимально швидко, якісно та ефективно.

Переваги професійного кронування

 В своїй роботі ми використовуємо сучасну  автовишку. Це дозволяє в короткий час виконати великий обсяг роботи. Замовити дану послугу рекомендується для уникнення так званої загрози «вітрильності», тобто зменшення вітрового навантаження на крону і запобігання падіння дерева. Обрізка нижніх гілок рекомендується для забезпечення доступу світла у вікна нижніх поверхів або ж – до інших рослин. Професіонали позбавлять вас від ризику власним життям, а звернення в нашу компанію стане запорукою бездоганного результату.  Ми позбавимо вас від потенційно небезпечних дерев та тих, які заважають мережам комунікації, допоможемо оновити крону та надати зеленим насадженням привабливий вигляд.

ТОВ «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ» –  це професійна обрізка дерев у Львові, ціна якої є доступною!

обрізка дерев львів, зрізати дерево у львові, кронування дерев львів

Омолодження дерев по периметру кладовища в с.Павлів Радехівського р-ну, Львівської обл.

 

обрізування дерева львів, кронування дерев львів, омолодження дерева львів

Омолодження дерев (верба) на території Лісотехнічного університету м.Львів