Послуги автовишки: Львів та область

Оренда автовишки у Львові користується високою затребуваністю, як один з найбільш зручних способів підйому на велику висоту робітників та матеріалів. ТОВ «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ» пропонує сучасну та функціональну підйомну техніку для виконання широкого спектру робіт в галузі міського благоустрою, будівництва та облаштування будинків, ремонту доріг і т.п.

Оренда автовишок: оцініть переваги

 Надійно. Ми систематично здійснюємо своєчасне техобслуговування підйомної техніки, що забезпечує її високу продуктивність і надійність. Документальним підтвердженням виконаних робіт є відповідний акт та рахунок-фактура.

  • Зручно. Якщо вам потрібна машина-вишка у Львові, можлива оренда на кілька годин. На відміну від конкурентних фірм, ми не вимагаємо оплату за цілий день або ж за півзміни. Мінімальний час оренди – 2 години та доїзд.
  • Професійно. В нашому штаті – тільки досвідчені та відповідальні працівники, які чітко дотримуються всіх технічних вимог. ТОВ «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ» гарантує високу якість виконання замовлення, вчасне прибуття на об’єкт, роботу без затримок і простоїв.
  • Вигідно. Оренда автовишки (Львів та область) є практичною та економною альтернативою утримання власного автопарку. Не потрібно витрачати кошти на технічне обслуговування техніки та щомісячну зарплату обслуговуючому персоналу.

Як замовити вишку у Львові?

Перед тим, як подати заявку, рекомендуємо визначитися з основними критеріями замовлення. Це допоможе заощадити час і в комфортному режимі підготувати відповіді на актуальні питання. В першу чергу слід вказати максимальну висоту підйому (наша вишка обслуговує об’єкти до 18 м). З вашою допомогою ми розрахуємо «виліт стріли від осі», тобто відстань від місця проведення робіт до місця розташування автовишки. Для того, щоб замовити підйомну техніку у Львові, потрібно вказати конкретний вид робіт та орієнтовну вагу працівників і будівельних матеріалів (які планується помістити в люльку). Наш менеджер зафіксує адресу об’єкту, а також – контактний телефон відповідального працівника. Дуже бажано детально розповісти про особливості під’їзду (якість дорожнього покриття, наявність по дорозі низьких воріт чи арок), щоб ми могли обрати максимально короткий шлях. Важливим моментом є наявність поблизу мережі електропередач або ж інших потенційно небезпечних об’єктів.

Пропонуємо послуги автовишки у Львові для утеплення та фарбування фасадів, мийки вікон та монтажу елементів зовнішньої реклами, встановлення або ж заміни систем кондиціонування, будівництва будинків та котеджей, обслуговування систем вуличного освітлення,обрізки (кронування) дерев та інших потреб.

Швидко, надійно, вигідно – це про нас!