Виготовлення та монтаж стовпів: Львів і область

Опори освітлення металеві у Львові користуються високим попитом. Якісні прибори зовнішнього освітлення є невід’ємною складовою безпеки, комфорту та декоративного оформлення території. ТОВ «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ» має великий досвід у виготовленні сучасних опор освітлення торгової марки «PILLAR ELECTRIC» (у перекладі з англ. «стовпи електричні»). Наші працівники здійснюють монтаж силових опор, їх підключення та ремонт. Послуга надається за умови наявності дозвільної документації з відповідних органів.

Опори “Піллар Електрік” – освітлення ХХІ століття

Наша компанія впроваджує принципово новий підхід до виготовлення опор освітлення. Це стосується, як технічних характеристик нашої продукції, так і її сучасного дизайну в стилі «мінімалізм».

Кожна опора складається з:

 • Труби металевої (4мм) довжиною 4, 5 та 6 м
 • Кріплення металеве
 • Світлодіодних ламп з потужністю від 50 Вт до 100 Вт (за побажанням клієнта)
 • Бетонної подушки, на яку здійснюється монтаж конструкції

Опори вуличного освітлення “Піллар Електрік” очищаються до металу піскоструйним методом. Можливе замовлення додаткової послуги – оцинкування, при якому труби проходять повну обробку  (з середини і зовні) шляхом опускання виробу в цинковий розчин. Після цього на оцинковані стовпи ЛЕП наноситься порошкова фарба будь-якого кольору за бажанням замовника. Завдяки використанню LED світильників досягається помітна економія енергоресурсу та коштів. На відміну від традиційних ламп розжарювання (у яких 70% потужності витрачається на нагрівання), у світлодіодних аналогах 90% потужності використовується за прямим призначенням.

Як встановити стовпи вуличного освітлення у Львові?

Опори торгової марки Pillar Electric використовуються для освітлення:

 • Прибудинкової території ОСББ
 • Доріг, парків, алей, тротуарів
 • Дитячих і спортивних майданчиків
 • Паркінгів торгових центрів та інших закладів
 • Пішохідних переходів
 • Виробничих майданчиків підприємств і заводів
 • Інших територій, які потребують освітлення в темну пору доби

ТОВ “УПБМ” пропонує виготовлення вуличних стовпів у Львові за індивідуальними замовленнями клієнтів. В залежності від ваших потреб добираються конкретні характеристики – колір, форма, потужність освітлення та кількість стовпів. Поспішайте скористатися знижкою від прайсової вартості, детальніше про яку можна дізнатися у менеджера компанії. Знижка діє при замовлені понад ніж 10 одиниць товару. Монтаж опор ЛЕП у Львові (ціна якого оплачується окремо згідно кошторису)  повністю виконується нашими досвідченими спеціалістами. Доставка оплачується замовником окремо.  В компанії  «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ» можна також замовити 3D проект освітлення конкретної території.

Ми впевнені у бездоганній якості кожного виробу і саме тому надаємо довгострокові гарантії (на сам виріб – 36 місяців, на пристрій освітлення – 12 міс).