Оренда автовишки у Львові

Оренда автовишки є невід’ємною складовою виконання широкого спектру висотних робіт. Це зручний, ефективний та безпечний спосіб підйому робітників та будівельних матеріалів на висоту від 2 до 18 метрів. ТОВ «УПБМ» надає послуги автовишки у Львові та області, з використанням високофункціональної сучасної техніки. Серед наших клієнтів – підприємства та організації, які займаються будівельними роботами, благоустроєм міського простору, ремонтом доріг, утепленням будинків, монтажем вуличного освітлення та т.п.

Підйомна техніка у Львові від ТОВ «УПБМ» – це:

  • Надійність. Запорукою бездоганного стану нашого автопарку є постійний техогляд та систематичне обслуговування з використанням передових технологій та засобів догляду. Це гарантує оперативне прибуття машин на об’єкт та високу ефективність роботи, без простоїв та очікування.
  • Практичність. В залежності від обсягу робіт можна замовити машину-вишку у Львові на тривалий час або ж на пару годин (мінімум – 2 години та час доїзду). Саме тому клієнти оплачують реальний час використання спецтехніки. Це вигідно відрізняє нашу компанію від пропозицій конкурентів.
  • Відповідальність. Кожен замовник отримує необхідні документальні підтвердження про виконані роботи (рахунки-фактури, акти). Товариство «УПБМ» має всі дозвільні документи та допуски на здійснення відповідних робіт, які ми готові надати для ознайомлення.
  • Професіоналізм. Оренда автовишок здійснюється з залученням наших досвідчених водіїв-операторів. Всі вони мають тривалий досвід успішної роботи та суворо дотримуються всіх вимог на кожному етапі технологічного процесу.
  • Доступність. З нашою допомогою орендувати авто вишку у Львові можна за лояльними цінами. Для клієнтів, які періодично потребують залучення даного виду спецтехніки, це вигідна альтернатива придбанню власного автопарку. Всі витрати на техобслуговування машин, на виплату заробітної плати працівникам товариство «УПБМ» бере на себе.

Замовлення автовишки: поради клієнту

Перед поданням заявки рекомендуємо підготувати коротку інформацію для нашого менеджера. Це допоможе швидко оформити замовлення та заощадити ваш час, а також заздалегідь продумати всі важливі нюанси у комфортному режимі. В першу чергу вказується вид робіт та побажання по тривалості оренди техніки.

Перед тим, як орендувати автовишку, необхідно визначитися з максимальною висотою підйому. Наша спецтехніка займається обслуговуванням об’єктів висотою до 18 м.  Для обчислення відстані вильоту стріли від осі потрібно вказати орієнтовну відстань між робочим об’єктом та запланованим місцем розміщення нашої спецтехніки. Рекомендується заздалегідь підрахувати приблизну вагу своїх робітників та матеріалів, які будуть знаходитися в люльці. Серед інформації, яку потрібно надати: адреса та місце розташування об’єкту, контактний телефон відповідальної особи (прораб, начальник бригади). При спілкуванні з менеджером ТОВ «УПБМ» бажано якомога детальніше описати всі проблемні ділянки дороги та особливості під’їзду. Це може бути неякісне дорожнє покриття, наявність низьких воріт або ж арок, ліній електропередач та т.п.

Автовишка у Львові є затребуваним видом спецтехніки, яка використовується при фарбуванні та утепленні фасадів, розміщенні зовнішньої реклами, встановленні систем клімат-контролю, облаштуванні котеджів та багатоповерхових будинків, монтажі вуличного освітлення, здійсненні обрізки дерев та у багатьох інших випадках.

Наша компанія завжди готова до співпраці як з комерційними фірмами та приватними клієнтами, так і з державними установами. Незалежно від обсягу та вартості робіт кожний замовник обслуговується на VIP рівні!