Виготовлення та монтаж силових опор у Львові

Опори вуличного освітлення у Львові є невід’ємною складовою організації міського простору. Від їх якості та зовнішнього вигляду залежить безпека, зручність та привабливість конкретної території. З кожним роком наше суспільство все далі відходить від застарілих зразків стовпів, на зміну яким приходять сучасні інноваційні рішення. У компанії «УПБМ» можна замовити виготовлення та монтаж силових опор  PILLAR ELECTRIC. Дана продукція є нашою розробкою та виготовляється на власних виробничих потужностях. Це дозволяє здійснювати чіткий контроль за кожним етапом виробництва для забезпечення бездоганної якості кожного виробу. Ми завжди готові запропонувати клієнтам більш низькі ціни на вуличні стовпи у Львові завдяки відсутності посередників та продуманій системі маркетингу.

Продукція нашої компанії користується великим попитом не тільки в Україні, але й в Республіці Польща.  Стовпи Піллар Електрик – це сучасна та економічна альтернатива для вирішення широкого спектру завдань. Серед них: облаштування прибудинкових територій, освітлення зон відпочинку та майданчиків різного призначення (спортивних, дитячих, виробничих), благоустрій міського простору (парки, тротуари, дороги), облаштування зон паркінгу та інших територій.

Виготовлення вуличних стовпів PILLAR ELECTRIC

В своїй роботі ми поєднуємо принципи енергозбереження та стильний сучасний дизайн. Стовпи ПІЛЛАР ЕЛЕКТРІК не тільки мають привабливий вигляд, але й відрізняються енергоекономічністю завдяки LED світильникам. Так, якщо традиційні лампи розжарювання 70% енергії витрачають на нагрівання, у світлодіодних моделях цей показник складає 10%. Таким чином, 90% енергопотужностей використовується на вироблення світла.

Для виготовлення опор використовуються металеві труби товщиною 4 мм, надійні металеві кріплення, а також – світлодіодні лампи (потужність яких може варіюватися від 100 Вт до 50 Вт в залежності від бажання замовника). Монтаж конструкції здійснюється на бетонну подушку, виготовлену з дотриманням всіх технологічних вимог. Ми здійснюємо очищення стовпів до металу з застосуванням піскоструйної методики. За потребою можна замовити послугу оцинкування, яка передбачає повне занурення виробу у розчин цинку. При цьому здійснюється обробка цинком не тільки зовнішньої частини виробу, але й внутрішньої. Оцинковані опори ЛЕП покриваються порошковою фарбою, колір якої замовник обирає сам (варіанти – найрізноманітніші).

Монтаж опор ЛЕП у Львові

Наша компанія співпрацює з клієнтами будь-якого рівню, від державних установ і комерційних організацій до приватних осіб. Для того, щоб оформити заявку, необхідно надати коротку інформацію про бажаний вид опори, його колір та форму, енергоємність світильників, кількість одиниць товару. Досвідчені майстри ТОВ «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ» допоможуть встановити силові опори у Львові, з дотриманням всіх вимог безпеки та технологічних нормативів. Ми також готові виконати ремонт вуличних стовпів, їх підключення до лінії електромереж. При цьому обов’язковою умовою надання послуги є наявність дозвільних документів від відповідних органів.

При замовленні понад 10 виробів діє вигідна знижка, про неї вам більш детально розповість менеджер. Встановлення опор освітлення у Львові (ціна якого підраховується окремо відповідно до нашого кошторису) здійснюється професійними спеціалістами. Свідченням бездоганної якості наших виробів є надання довгострокових гарантій: на металеву опору – 36 міс., на світлодіодну лампу – 12 міс.

В компанії «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ» можна замовити 3D проект освітлення території. Це допоможе візуалізувати завдання ще на початковому етапі та завчасно внести необхідні корективи.

купити стовпи львів, світлові опори львів, піллар електрік

Паркові стовпи у Львові