Кронування дерев у Львові

Наше місто завжди приваблювало розкішшю зелених насаджень, саме тому кронування або  обрізка дерев у Львові залишається затребуваною послугою. Для оновлення крони та надання їй більш естетичного вигляду видаляють гілки, які є відмерлими або ж пошкодженими (хворобою, грозою). В нашій компанії можна замовити обрізку дерев за лояльними цінами. Ми допоможемо підібрати оптимальний вид кронування, в залежності від стану зелених насаджень та кінцевої мети:

  • Формовочне обрізання дерев у Львові вважається найбільш розповсюдженим. Метою такої технологічної операції є видалення потенційно небезпечного гілля або ж надання кроні певної естетичної конфігурації.
  • Санітарне кронування дерева дозволяє оздоровити крону та подовжити життя насаджень до 20 років. Для цього обережно спилюють тільки старі, заражені та пошкоджені гілки.
  • Оновлювальна обрізка підходить для дерев, які мають здоровий стовбур та безліч молодих гілок. Прорідження крони відбувається шляхом видалення старого гілля, що забезпечує більш вільний доступ сонячного проміння до нової порослі.
  • Топпінг кронування передбачає повне видалення верхівки таким чином, щоб залишити тільки стовбур довжиною від 5 до 8 м. Підходить для окремих порід – тополі, липи, верби та інших видів, які відрізняються схильністю до активного випускання паростків.

ТОВ «УПБМ» надає послуги з видалення дерев (Львів та область), з використанням сучасної автовишки. Спеціалісти нашої компанії професійно та дбайливо проведуть всі технологічні операції, не пошкодивши сусідні об’єкти (дерева, будівлі, лінії електропередач та телефонних комунікацій). По закінченні робіт всі порубкові залишки будуть зібрані та оперативно вивезені. Наша компанія має всі необхідні дозвільні документи на здійснення даного виду робіт, а також пропонує послуги тільки  висококваліфікованих спеціалістів з багаторічним досвідом. Обрізання дерев з автовишки здійснюється з використанням сучасного спорядження і надійного інвентарю. Завдяки цьому ми гарантуємо максимальну швидкість виконання завдання, високу якість та доступні розцінки.

Ми приймаємо замовлення на обрізання дерев з автовишки у Львові та області як від комерційних та державних установ, так і від приватних осіб. За допомогою даної технологічної операції можна суттєво знизити вітрове навантаження на крону, щоб попередити падіння дерева підчас грози. Ця послуга особливо актуальна для старих та пошкоджених дерев, а також – «проблемних» насаджень поблизу електромереж, дитячих майданчиків, житлових будинків, зон активного відпочинку та т.п.

За допомогою наших спеціалістів можна видалити нижні гілки у дерев, які знаходяться поблизу будинків. Така обрізка гілок використовується для позбавлення від надмірного затемнення вікон 1-2 поверхів або ж для забезпечення доступу світла до інших насаджень.

Працівники ТОВ «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ» позбавлять вас від потенційно небезпечних дерев, допоможуть оновити крону насаджень та надати їм естетичний вигляд.

Наші ціни на обрізку дерев є одними з найдоступніших у Львові!

Обрізка дерев львів, зрізати дерево у львові, кронування дерев львів, укрпромбудмеханізація