Монтаж дорожніх знаків у Львові та області

Встановлення дорожніх знаків у Львові є затребуваною послугою, яка стає дедалі популярнішою. Серед наших замовників – державні організації та приватні підприємства, комерційні установи та інші. В компанії «УПБМ» можна вигідно замовити виготовлення дорожніх знаків будь-якого типу. Ми пропонуємо повний цикл послуг. Це дозволяє контролювати якість робіт на кожному етапі та значно оптимізувати терміни виконання завдання завдяки відсутності посередників. Наше товариство займається як виробництвом типових дорожніх знаків, так і виготовленням індивідуальних замовлень (за готовими ескізами клієнта або ж за нашими ескізами, які було створено спільно з замовником). При необхідності наші співробітники доставлять готові вироби на об’єкт та здійснять їх монтаж з дотриманням усіх технологічних вимог безпеки та якості. Кожний працівник має значний досвід роботи і відповідально ставиться до своїх обов’язків, що є запорукою бездоганного результату при виконанні завдань різної складності.

Продаж дорожніх знаків у Львові: вигідна пропозиція

Виготовлення знаків здійснюється у відповідності до стандартів ДСТУ 2014 та ДСТУ 2002 (які відрізняються вимогами до зображення). Основним матеріалом слугує оцинкована сталь високої якості та композит. Додаткову міцність і резистентність до деформації виробу надають борти з 2 або 3 шарів металу, а також – укріплююча пластина.

В нашій компанії можна купити дорожні знаки у Львові, недорого та з гарантією їх прекрасних експлуатаційних характеристик. Фронтальна частина знаку обробляється спеціальною світловідбиваючою фарбою, завдяки чому підвищується видимість знаку у темноті та підчас сильних опадів.  Задню частину покривають сірою порошковою фарбою, для попередження ефекту «віддзеркалення» або «осліплення» вночі. Завдяки використанню надійних кріплень конструкція відрізняється надзвичайною стійкістю та здатна витримати потужні пориви вітру або ж механічні впливи різного походження.

Вся продукція нашої компанії відповідає необхідним нормативним критеріям, тому може встановлюватися на дорогах будь-якого призначення. Зателефонувавши нашому менеджеру, ви можете швидко замовити дорожні знаки. Ми виготовляємо як стандарт-варіанти, так і продукцію для внутрішнього користування підприємств, готелів, баз відпочинку та ін.

Встановлення дорожніх знаків ТОВ «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ»

Наша компанія являє собою виробництво повного циклу, від роботи над ескізом виробу до його виготовлення, монтажу та поточного ремонту. Відсутність посередників позитивно впливає не тільки на ціни на дорожні знаки у Львові, але й дозволяє суттєво оптимізувати терміни реалізації завдань. Для швидкого оформлення заявки рекомендуємо заздалегідь продумати відповіді на наступні запитання:

  • Вид дорожнього знаку (при виготовленні виробів для внутрішнього користування вказати, чи маєте готовий цифровий макет).
  • Кількість одиниць.
  • Місце розташування виробів.
  • Очікування щодо швидкості реалізації проекту.

Одразу ж після оформлення вашої заявки ми приступаємо до її виконання. Монтаж дорожніх знаків здійснюється на металеву трубу діаметром 50 мм, з наступним бетонуванням. Наш спеціаліст заздалегідь виїде на об’єкт, щоб особисто вивчити особливості місцевості та своєчасно внести корективи у робочий процес.

ТОВ «УПБМ» – це виготовлення, установка та ремонт дорожніх знаків на бездоганному рівні. Ми займаємося виробництвом стовпів, а також – їх ремонтом та фарбуванням.

У нашій компанії на кожного клієнта чекають лояльні ціни та європейський сервіс!

Виготовлення дорожніх знаків львів, дорожні знаки львів, встановлення дорожніх знаків львів