Дорожні знаки у Львові

Дорожні знаки – це один із головних атрибутів організації безпеки дорожнього руху у Львові та загалом в Україні. Виготовлення дорожніх знаків це процес доволі складний і неабияк важливий, оскільки неякісний дорожній знак може бути не помічений водієм чи пішоходом, а відтак дезорієнтувати в плані дотримання дорожньої безпеки або направити не в правильному напрямку. Так само й погано встановлений дорожній знак сам може стати аварійним і бути причиною небезпеки на дорозі.

Так, наша компанія «УПБМ» дуже чітко розуміє важливість якісного виготовлення та встановлення дорожніх знаків.

Всі дорожні знаки, які ми встановлюємо на території Львівської області та місті Львові є якісними і відповідають всім стандартам та нормам по ДСТУ. Замовивши у нас дорожні знаки Ви отримаєте в першу чергу кваліфіковану консультацію та економію, адже ціна на дорожні знаки виробництва ТОВ «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ» є однією із найнижчих у Львові і навіть може конкурувати з передовими виробниками дорожніх знаків в Україні.

Ми можемо здійснити доставку та встановлення дорожніх знаків у Львові та Львівській області, як по перерахунку так і за готівкові кошти офіційно згідно чинного законодавства України. Гарантійний термін на саму конструкцію дорожнього знаку ми надаємо 24 місяці та на зображення 12 місяців, оскільки ми не є виробниками світло відбиваючої плівки, а тільки наклеюємо її на поверхню заготівки дорожнього знаку.

Звертайтеся до наших менеджерів!