Послуги компанії «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ»

Раді вітати Вас на сайті компанії УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ!

Наше підприємство – це уособлення надійності в партнерстві та міцний колектив професіоналів. Доказом цього є успішне виконання останніх проектів, в яких замовником виступали державні органи місцевого самоврядування.

Зокрема, ТОВ «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ» успішно виконала роботи з  фарбування елементів благоустрою на території Шевченківського та Залізничного районів міста Львова. Поставлені терміни були до 28 квітня 2019 року, а наше підприємство впоралося до 25 квітня поточного року. Тим самим ми себе зарекомендували, як надійного підрядника, який чітко дотримується взятих на себе зобов’язань та термінів виконання.

Обравши наше підприємство, Ви отримаєте стовідсоткову впевненість в тому, що роботи будуть виконані вчасно без зайвих питань та контролю з Вашої сторони, адже перші дні покажуть насправді наш рівень професіоналізму.

На весняно-літній період наше підприємство надає послуги з косіння трави, зачистка територій від трави та чагарників, кущів і дерев, послуги автовишки, обрізка дерев (осінь-зима-весна), а також віднедавна виробництво сучасних опор освітлення, яких ще називають паркові опори торгової марки Піллар Електрік, власником якої є ТОВ «УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ».

Тож звертайтеся до нас і ми забезпечимо повне і якісне виконання поставленої задачі, що в межах нашої компетенції. Ознайомитися з переліком послуг Ви зможете зателефонувавши нашим менеджерам за номером (068)76-77-78-1