Про нас
Компанія "УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ"

Раді вітати Вас на нашому сайті. Очевидно, що Вас цікавлять послуги, які наша компанія надає, і Ви вирішили безпосередньо дізнатися чи достатній у нашої компанії досвід, чи можна взагалі покластися на нашу компанію.

Отже, компанія “УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ” – підприємство повного циклу послуг у дорожній сфері життєдіяльності, а також інші послуги, які нам під силу, про які ми нижче опишемо.

Тако, наше підприємство існує з січня 2012 року, і за цей період ми навчилися і вивіски виготовляти, і надавати кваліфіковано послуги спецтехніки у Львовові, а пізніше й по всій західній Україні, також здійснювали не один рік обрізку дерев, влаштування асфальтної поверхні, укладання тротуарної плитки, бруківки, фарбування фасадів, навіть штукатурення фасадів.

Одним ньансом нашої діяльності є те, що ми беремося за масштабні проекти, оскільки у нас велика команда фахівців, і витрачати дорогоцінний час на обрізку одного дерева ми не будемо. Промислові масштаби для нас – це від 5-ти і більше дерев, фарбування фасаду – від 100 м2, послуги автовишки – від 4 год, а бажано на цілий день.

Майстри, які працюють у компанії “УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ” добре знають свою справу, де знання закріплені від технічної спеціальної освіти до багаторічного досвіду у будівельній сфері.

Директором, а також головним бенефіціаром компанії “УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ” є КОЗАК Микола Миколайович, який завжди сам особисто спілкується з нашими клієнтами, і завжди відкритий до діалогу. Контроль робочого процесу – є основним пріоритетом Миколи Миколайовича, адже щоб робота виконувалась якісно її потрібно контролювати, і вчасно виправляти недоліки, які можуть виникнути в ході виконання.

Основними пріоритетними критеріями нашої компанії є:

ОПЕРАТИВНІСТЬ: Ми завждивиконуємо взяті на себе зобов’язання вчасно, а по можливості достроково щоб наш Клієнт не витрачав час і кошти на ті чи інші роботи, а мав час для основної діяльності.

ЯКІСТЬ: На роботи, які ми виконуємо надаємо гарантію, протягом дії якої ми зобов’язуємось виконувати чи виправляти технічні недоліки, які спричиненні неякісним виконанням з нашої сторони.

ЗРУЧНИЙ СПОСІБ РОЗРАХУНКУ: Не секрет, що знайти майстрів щоб розраховуватися з ними у безготівковій формі дуже важко, а якщо знайшли, то ціна буде дорожчою в рази. Наша компанія не піднімає ціни у випадку безготівкового розрахунку, адже розуміємо, що Клієнт також вміє рахувати кошти, і переплачувати не буде.