Наша компанія надає такі послуги:

Service icon

Надання послуг автовишки (висотою 18 метрів)

Техніка оснащена всіма необхідними спеціальними приладами, які запобігають винекнення аварійних ситуацій. Це регулятор платформи, механізм аварійного спуску люльки, кнопка екстреної зупинки двигуна та інші. Оренда вишки при правильній експлуатації полегшать і прискорять роботи. І так і буде, якщо технікою керуватиме фахівець, що забеспечить акуратне і якісне виконання будівельних або інших робіт.

Service icon

Виготовлення та монтаж дорожніх знаків

Наша компанія виготовляє та безпосередньо здійснює монтажні роботи дорожніх знаків на території Львівської області. Після Урядової програми по ремонту і будівництву доріг України, дорожні знаки є не менш важливою складовою безпеки руху транспортних засобів та пішоходів. Компанія “УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ” співпрацює з будівельними компаніями, які будують європейські дороги з 2012 року, і тому наш досвід та знання допоможуть зробити рух безпечним.

Service icon

Ремонт та будівництво дорожнього покриття 

ТОВ “УПБМ” надає послуги з ямкового ремонту доріг та вулиць, поточний ремонт доріг та автострад, ремонт тротуарів та прибудинкових територій, асфальтування промислових зон та зон відпочинку, будівництво велодоріжок у Львові та багато інших робіт, що пов’язані із дорожнім покриттям.

Service icon

Обрізка дерев у Львові та Львівській області

Спеціалісти нашого підприємства по зрізуванню дерев вміють обходитися з деревом не наносячи шкоди рослині, адже дерево – це живий організм, який так само відчуває біль і може засохнути від неправильної обрізки чи від обрізки в не підходящу пору року. Наші майстри вміють і знають, як правильно різати дерева згідно методичних посібників Національного Лісотехнічного Університету України.

Service icon

Встановлення опор вуличного освітлення сучасного дизайну торгової марки Піллар Електрік

Компанія “УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ” безпосередньо встановлює і виготовляє сучасні опори освітлення вулиць торгової марки Піллар Електрік. Освітлення в нічну пору доби – це важливий аспект безпеки, і тому освітлення має бути якісним, а відтак і не дорогим. Тому, ми використовуємо сучасні прилади освітлення, які споживають мало електроенергії. Якісні стовпи вуличного освітлення – це стиль, сучасне якісне світло, безпека.