Про нас

Раді вітати Вас на сайті компанії УПБМ!

Наше підприємство – це уособлення надійності в партнерстві та міцний колектив професіоналів. Доказом цього є успішне виконання останніх проектів, в яких замовником виступали державні органи місцевого самоврядування.

12 років досвіду

За цей час розвивалися вміння, які відповідають сучасним методам і стандартам. Наші працівники мають унікальний досвід, дотримуються всіх інструкцій по проведенню завдань. Велика увага приділяється контролю якості роботи, що допомагає досягати найкращого результату.

Кожен наш співробітник відповідально підходить до справи і виконує всі поставлені перед ним завдання чітко за інструкціями і своєчасно. Крім того, для більшої безпеки, як самих працівників, так і наших замовників, весь робочий персонал щорічно проходить переатестацію.

Ми звикли виконувати свою роботу якісно і без затримок. Для того, щоб вам з нами було якомога комфортніше співпрацювати, ми завжди ідемо на зустріч з нашим замовникам. Так, ми готові цілодобово здійснювати виїзд і оцінку необхідного проведення робіт. Головне, зв'яжіться з нами, а наш досвід і обладнання вже все зробить якомога якісніше і швидше.

Ми використовуємо тільки найбільш передове обладнання, яке відрізняється високим ступенем надійності. Наш стаж і технічне оснащення відмінно доповнюють один одного, а тому роботу ми виконуємо завжди якісно. Ви можете забути про можливі недоліки, адже ми незмінно підходимо до справи відповідально!

Ми виконуємо наступні види робіт:

- Фарбування дорожньої інфраструктури
- Нанесення дорожньої розмітки
- Косіння трави
- Ремонт/будівництво вуличного освітлення
- Встановлення бруківки
- монтаж колесовідбійників
- Встановлення дорожніх знаків
- Миття та ремонт павільйонів очікування громадського транспорту